Mobile: +90 530 668 62 46 |  Mail: emrah@eowcompany.com

Zipline Coaster Makarası

Zipline coaster macera parkı alt dallarından bir aktivitedir. Macera parkı sektörünün en can alıcı ve en keyifli aktivitelerinden biridir diyebiliriz. zipline coaster aktivitesini anlamak için öncelikle zipline aktivitesine deyinmek gerekir.

 

Zipline aktivitesi 2 noktası arasında ki gerilmiş çelik halat üzerinde ilerleyen makara sistemidir.  Bu makaranın altına bağlanan kişiler çelik halat boyunca düz bir hat boyunca ilerlemektedir.

 

Zipline coaster isminin içinde geçen coaster kelimesinden de anlaşılabileceği gibi zipline hattı gibi havada olan ray hattı üzerinde dağcılık kemerine bağlı olarak ilerlenen bir aktivitedir.

 

Zipline coaster hatları yapay direkler üzerinde kurulabileceği gibi ağaçlık araziler içerisinde de kurulabilmektedir. İstediğiniz uzunlukta ve ebatta hatlar kurulabilmektedir.

 

Eow company olarak müşteri odaklı kurulum hizmet sistemimiz içerisinde kurulum yapılan zipline coaster sistemlerinin zaman kaybına sebep olan ve güvenlik açısından zaaf yaratan harneslerin hatta yerleştirilmesi ve tekrardan takılması konusunda öncü ve yeni sistemlere sahibiz.

 

Ayrıca zipline coaster fren sistemimiz, otamatik yükleme sistemi ve çıkış kontrol mekanizması ile sadece 2 kişi çok büyük sistemleri kontrol edilebilmektedir.

 

Tamamen kullanıcı dostu bu sistemlerimizde yakalayacağınız avantajlar şu şekildedir.

-daha az personel ile daha yüksek kazanç avantajı

-otomatik yükleme sistemi sayesinde daha hızlı sürkilasyon

-otomatik yükleme sistemi sayesinde daha yüksek güvenlik önlemleri

-park yoğunluklarının elektronik ortamda takibi ve veri analizleri

-otomatik fren sistemi ile daha az kaza riski