Mobile: +90 530 668 62 46 |  Mail: emrah@eowcompany.com

Mobil Zipline

Mobil Zipline Aktivitesi

Var olan mobil zipline sistemleri 12 metre boyunda bir römork üzerine yerleştirilmiş hidrolik sistemler ile kaldırılan hantal ve ağır araçlardan oluşmaktadır.

Bu araçların trafik üzerinde ilerlemeleri için gerekli olan izinler, taşınma ve hareket kabiliyetlerinin kısıtlıdır. Bunun yanında aşırı pahalı oyuncaklardır. Bu sebeple organizasyon firmaları tarafından tercih edilmemektedir.

Bizler EOW COMPANY olarak tüm extreme oyuncakları taşınabilir ve portatif olarak tasarlamaktayız. Tasarımı tarafımıza ait olan bu patentli ürünümüz ufak bir ticari araç üzerinde taşınabilmektedir. Ayrıca kurulumu 3 saat içerisinde tamamlanmaktadır. Aynı anda 2 kişinin hareket edebildiği bu oyuncak mekanizması organizasyonu sırasında 1 adet vinç ile çalışabilmektedir.

Bizden önce yapılan mobil zipline römorklu araçların yükseklikleri sabit olduğundan maksimum 100 metrelik ziplinelara izin verirken geliştirdiğimiz portatif mobil zipline oyuncağı, kiraladığınız vinç yüksekliğine bağlı olarak 400 metreye kadar zipline yapmanıza izin vermektedir.

Mobil zipline tasarımımızın kapladığı alan 1m x 3m = 3 metre karedir.

Yanında 250 ve 150 metrelik zipline hattı seçenekleri ile satılmaktadır.

 Fiyat bilgisi için lütfen production@eowcompany.com adresine mail atınız.

 

 

Yukarıda bahsi geçen ürün EOW COMPANY'nin patentli ürünü olup, izinsiz çoğaltılması ve kopyalanması yasak olup; aynı zamanda fikri sınai haklar kanununca korunmaktadır.