Mobile: +90 530 668 62 46 |  Mail: emrah@eowcompany.com

Mobil Macera Parkı

 

Mobil macera parkı 

Macera parklarının mobil olarak kurulmasına ve kısa süreli organizasyonuna izin veren portatif bir yapıdır.

Macera parkları otellerde ve özel dağ arazilerinde ağaçlar üzerinde ya da yapay direkler üzerine yerleştirilen alışılmışın dışında kurgulanmış oyun parklarıdır.

Macera parkları doğru arazi seçimi ve müşteri portföyü dikkate alınmadığında atıl oyuncaklar olabilmektedir.

Aynı zamanda, kurulma süresi ve masrafları göz önüne alındığında organizasyonlarda kullanılamamaktadır.

Bizler EOW COMPANY olarak bu sorunları göz önünde bulundurarak macera parklarının mobil ve portatif olarak düşünülmüş ve tasarlanmış versiyonun geliştirdik.

Kurulum sırasında dışarıdan bir desteğe ihtiyaç duymamaktadır. (vinç, iskele vs gibi) 

Geliştirdiğimiz çoğaltılabilir bağlantı noktaları sayesinde, bizden temin edilen 4'lü macera parkı sisteminize ek parçalar satın alabilir, üzerinde zipline organizasyonu yapabilir yada zipline coaster aktivitesi yerleştirebilirsiniz.

Aynı zamanda macera parklarının yanlış konum seçimi ile atıl duruma gelmesi ve el değiştirememesi durumunu da ortadan kaldıran yeni tasarımımız sayesinde, mobil macera parklarını 3. sahışlara satabilir, yıl içerisindeki konumlarını değiştirebilir (Örnek; yazın sahile kurduğunuz mobil parkı, kışın otel içerisine yada bina içerisine yerleştirebilirsiniz ya da bir çok organizasyonda kullanabilirsiniz.)

Mobil macera parkının hitap ettiği öncelikli müşteri kitlesi:

*Organizasyon firmaları

*Oteller

*Kamp alanları

*Eğlence ve macera parkları

Fiyat bilgisi için lütfen production@eowcompany.com adresine mail atınız.

 

Yukarıda bahsi geçen ürün EOW COMPANY'nin patentli ürünü olup, izinsiz çoğaltılması ve kopyalanması yasak olup; aynı zamanda fikri sınai haklar kanununca korunmaktadır.