Mobile: +90 530 668 62 46 |  Mail: emrah@eowcompany.com

Macera Parkı Panik Butonu

Panik butonu

 

Amacımız eow company olarak macera parklarında çalışan personel sayısını optimum seviyeye indirerek kullanıcı dostu ürünler yaratırken güvenlik seviyesini maksimum seviyeye çıkarmaktır.

 

Macera parkları yüksekte ve riskli oyun grupları barındırdığından kullanıcıların yukarı çıktıklarında bazı oyun bölgelerinde, yaşanan yoğun adrenalin ve yükseklik korkusu yüzünden hareketsiz kaldıkları ve yardıma ihtiyaç duydukları anlar olmaktadır.

 

Böyle durumlarda normal şartlar da kurtarma personeline seslenmeleri (seslerini duyurmaları) yada orda çalışan kişilerin onları görmeleri ve temasa geçmeleri gerekmektedir.

 

Ormanlarda yada büyük eğlence parklarında bu personele ulaşmak, sanıldığı kadar kolay olmamaktadır. Çünkü kalabalık ve gürültülü bu ortamlarda panik halinde mi kullanıcılar için bu durum gayet zor olduğu gibi siz işletme sahipleri içinde yardıma ihtiyacı olan misafirinizin yukarıda askıda beklemesi demektir. Bu durum acil durumlarda basit kazaların, yardımın gecikmesi sebebiyle ölümlü yada kalıcı sakatlıklara sebep olabileceği gibi işletmenizin sürkilasyonunu da negatif yönde etkilemektedir.

 

İşte tüm bu yaşanan senaryolar dahilinde 2 çözüm bulunmaktadır. İstasyonlar için uygun sayıda vasıflı ve eğitimli kurtarma personeli çalıştırmak. Yada sizler için ürettiğimiz elektronik ve görsel olarak kurtarma personelini uyaran panik butonuna sahip olmak.

 

Panik butonu kullanımı ile

1-    Daha az personel ile daha yüksek güvenlikli ve daha hızlı kurtarma operasyonları düzenleyebilirsiniz.

2-    Macera parkı sürkilasyonunu etkileyen negatif durumları tespit edebilir ve ortadan kaldırabilirsiniz.

3-    Ağırlıklı olarak hangi bölgelerde kurtarma operasyonları düzenlendiğini raporlar halinde takip edebilirsiniz.

4-    Daha az personel ile daha yüksek kullanıcı güvenliği sağlar iken aynı zamanda paradan tasarruf edebilirsiniz.

 

Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için lütfen bize ulaşın.

eow company geleceği şekillendirmek için varız...